Czy autor poniżej cytowanych Frondo-wskich wypocin pali jakieś zioła, czy jest tylko polskim katolickim pospolitym idiotą? Chorobą ziemi.Tej ziemi.

25 marca 2019 roku – w Uroczystość Zwiastowania Pańskiego – w Auli Wielkiej Collegium Bobolanum na wspólnej modlitwie spotkali się katolicy i muzułmanie. Niestety, w tym szokującym wydarzeniu uczestniczyło wielu wyznawców obu religii. Zaczęło się pieśnią „Oto jest przybytek Boga pośród ludzi, Maryja, ziemia przedziwna, ziemia obietnicy, Matka Emmanuela”. Przybyłych powitał ojciec prof. Zbigniew Kubacki SJ witając mówiąc o tym, co (pozornie!) łączy chrześcijan i muzułmanów: wiara w jednego Boga, Stwórcę nieba i ziemi.Oczywiście nie wspomniał o tym, że fałsze Koranu jasno wskazują na to, iż muzułmanie nie czczą Boga prawdziwego. Po o. Kubackim głos zabrał ksiądz Andrzej Tulej, który przedstawił historię wspólnych spotkań wyznawców obu religii oraz powitał zaproszonych gości.

Oczywiście prawdy biblii jasno wskazują na to, iż tylko chrześcijanie- a najprawdziwiej i najbardziej polscy katolicy- czczą Boga prawdziwego ( ͡° ͜ʖ ͡°)

pokaż spoiler O grubym nietakcie, ze na wspolnej modlitwie spotkali sie katolicy i muzułmanie nie ma nawet co wspominać ( ͡° ͜ʖ ͡°)

https://www.fronda.pl/a/miedzyreligijny-skandal-na-bobolanum,124289.html
#bekazkatoli #bekazpodludzi #katolicyzm #polska #rozrywka #neuropa #fronda #rakcontent #przemyslenia